Zvířata

Originální? Je každá kočka..

24. srpna 2012 v 13:03 | Σmily
Bum, bác a tak se stane, že se pohádáte se svojí nejlepší kamarádkou kvůli originalitě a tomu že se někdo opičí. Pak z toho máte celej špatnej večer a pořád je Vám z toho na nic, protože jinak by tenhle úvod do článku asi začínal jinak.
Asi je pravda, že když vám na někom záleží hádáte se s ním právě proto, že ho máte strašně rádi, ale pokud je vám ten někdo ukranej, hodíte to za hlavu a je vám to fuk : "Ať si myslí co chce!" pronesete nad ním, možná párkrát neslušně zaklejete a je konec, vystaráno. Jenže pokud vám na někom záleží a chcete, aby jemu záleželo stejně tak na vás, prostě to jen tak nehodíte za hlavu.

V dnešním světě nemůže být nikdo úplně originální, originalita vlastně skoro vymizela. Narodili jsme se jako originálové, každý z nás má jiný tvar lebky, jiný nos, oči, pusu, obočí, postavu atd. Ale oblečení si kupujeme v obchodech jako každý druhý a tak se často stává, že si koupíme ty samé věci. Pochybuju že si oblečení někdo navrhuje a šije. Někdo si řekne, že má originální nápad, ale ve skutečnosti, jsou si lidé tak podobní, že už to vymyslel někdo před ním, jen málokdy se dnes člověku povede vymyslet něco nového. Jediná originalita je tedy naše tělo a právě proto bychom si alespoň to neměli předělávat, třeba různými plastikami. To prostě nechápu.

A tady už radši fotky..

Slepičáci

9. srpna 2012 v 15:15 | Σmily
Název mluví za vše, takže se podívejte a posuďte!
(Stále ještě přednastavený článek.)

Jsem šelma..

1. srpna 2012 v 18:39 | Σmily
Kdo má doma kočku asi ví jaká je. Někdy se k nám přítulně mazlí a podruhé po nás sekne drápky a uteče kamsi na pole chytat myšky. Někdy je hodná, někdy ne. I když možná většina lidí žije s tím, že kočka je falešné zvíře, nemyslím si to. Podle mě má jen svoji hlavu, no řekněte který člověk by v jednom kuse chtěl být někde zavřený? Nikdo. Obdivuju kočky a to z více důvodů, jejich rysy, oči, takový ten kočičí šarm, někdy až dotěřná přítulnost a jindy zase naprostá ignorace.

Včelky

5. července 2012 v 17:19 | Σmily
Takže , protože včera jsem sem dala úmorný článek o tom jak moc si v některých chvílích připadám nešťastná, dneska pro změnu fotky. :)
Jen tak mimochodem zjistila jsem ,že jsem asi na ty píchavce (včely) alergická. Protože když mě píchnula všela naposledy opuchlo to asi na 4 dny a zabrali na to až proti alergický prášky od doktorky :D A sestřenku když jí píchla do stejný nohy jako mě tak ještě ten den v pohodě skákala do bazénu a jezdila na kole a nic. Tak fáájn. :D

Foceno v pondělí ;)

***

Liberec (2)

30. června 2012 v 21:00 | Σmily
Takže, jak jsem slíbila je tu pokračování fotek z Liberce. Jsou to fotky ze ZOO jsou jen 3. Myslím, že to stačí ;) Ani jsem je všechny neprohlížela, začaly prázdniny a je to fofr. :D

***

B.R.O.U.K.

12. června 2012 v 15:09 | Σmily

Králíčci.

11. června 2012 v 17:02 | Σmily

Bublina

5. června 2012 v 15:35 | Σmily


***

Kocour jak má být.

25. dubna 2012 v 9:19 | Σmily
You smile, I am dissolving.
Takže nic novýho, je fakt že sem na blog pěkně pekla. No zase se začnu snažit.
Posledně sem sem dávala fotky, ale nic moc. Takže budu se snažit. Protože nechci blog ukončit a pořád se chci dostat do autoráku. Takže úúú vydřžet těch 100let než se tam dostanu, už to bude skoro rok co sem podala přihlášku no přijde mi že to vůbec neubývá.

Madlenka a sestřička

7. dubna 2012 v 16:26 | Σmily
Protože, je to fotoblog asi by tu měli být fotky. Tak sem dám 4 co jsem upravovala pro ségru aby si je mohla vytisknout a pověsit na nástěnku.
***

 
 

Reklama