Téma Týdne

Můj příběh

31. srpna 2011 v 9:39 | VΣrulle*
Můj příběh... Co k tomu říct, buď si můžu něco vymyslet a nebo začít od začátku?! To bude asi lepší.
Můj příběh je dlouhý asi tak 13let a několik málo měsíců. Jako malá jsem byla nejštastnější dítě pod sluncem. Každou neděli jsem jezdila k babičce za sestřenkou Kájou. A doma blbnula s druhou babičkou a dědou a když se můj taťka vrátil z práce tak s ním. Po celou dobu jsem si taky hrála s mamkou. Na zahrádce trhala babičce kytky. Koukala se pozdě do noci na televizi. :D Ale to psst! Prostě byla jsem jako v pohádce. Potom o tři roky později se mi narodil brácha. S tím jsem si taky vyhrála a začala jsem chodit do školky. Kde už to zažalo. Pomalu jsem začala zjišťovat že na světě nejsou jen hodný holky a kluci, ale i takový ty fifleny, který byly schopný podrazit mi židličku. Samozřejmě že s těma sem se nekmarádila. Měla jsem svoje kamarády a zase byla šťastný. Uměla jsem se vypořádat s těmi co mi nebo mým kamarádkám chtěli ubližovat a protože sem byla malá hubený tyčka většinou jsem je zmátla tím, že jsem mluvila a mluvila. Dokonce daleko lépenež ostatní. Moje paní doktorka řekla mamince že jsem první co zná dítě které tak brzy mluvilo už po 1 roce jsem mlela jak ztřeštěná. Taky se dozvěděla že jsem hyperaktivní dítě. (To je znát i teď :D).

*Reklama*

26. července 2011 v 11:03 | VΣrulle*
Reklamy v telce trapné, vtipné nebo lákavé
• Když se koukám na nějaký film, nebo seriál taková reklama mě pořádně naštve. Hlavně když je po 20. hodině to je reklam nevíc...
•Takové ty reklamy na přášky, Aviváže a na prací prostředky (REX) ty mi přídou naprosto trapné. Nedávají žádný smysl a vůbec jsou prostě divné.
•Reklamy na jogurty, másla, sýry, maggi a další mě někdy zlákají až jdu potom další den do krámu a koupím si to. Zejména třeba na "Skittles" → Nadoj si svoji duhu.
•A ty vtipně roztomilé reklamy jsou pro mě například na "Wiskas nebo Pedigree" a nebo se mi hodně líbí reklamy na "Coca Colu" ty nikdy nezklamou. Poslední dobou má dobré reklamy i "Fanta".
• Takže abych to shrnula reklamy mě štvou, ale někdy mě i potěší. Zasměju se jim a jejich melodie mě doprovází dnem. Takže to vezmu jako recenzi a dám vám sem moje 2 nejoblíbenější! :)
P.S. Málem bych zapomněla na reklamy na auta ty jsou někdy dobré a vážně se jim povedou.
Omlouvám se nenašla jsem ji v češtině..takže nakonci je radost otevřít ve slovenštině ;)
Takhle reklama je vážně úžasná chtěla bych si to vyzkoušet. No Coca Cola má vždy hezké reklamy! Hlavně o Vánocích, ale i během roku.


Tahle reklama na Wiskas je božská. Teda aspoň já to říkám protože kočky miluju a milujuuua to kotě je tak hrozně roztomilý..♥

Každý Konec je vlastně Začátek

24. července 2011 v 14:01 | VΣrulle*
Každý konec je novým Začátkem.
Krásně se mi téma týdne hodí k tomu co bych chtěla napsat. Byla jsem týden na táboře v Deštném. Hrozně moc jsem si to tam už 3. rok užila. Na tenhle tábor jezdí pokaždé skoro ti samý lidé a já jsem na ně zvyklá. Občas přijede někdo jiný, ale ti hlavní zůstávají. Tábor je jako jedna velká rodina, jako vaši přátelé. Asi bych nejela na tábor, kde nás bude 60 a víc a s polovinou lidí se ani nepozdravím. Jenže tenhle je jiný jezdí na něj vedoucí, kteří jsou na nás hodní a vůbec moc je obdivuju jak to všechno zvládají. Potom nás 5 puberťaček co se jim snažíme pomoci, ale někdy je i hodně zlobíme. A nakonec 31 malých děcek! Já mám děti hrozně ráda, i když někdy jsou na zabití, práce s nima mě baví a až mi bude víc určitě pojedu dělat vedoucího na tábor. Protože jak už jsem zmínila nás 5 vedoucí trochu zasvědcují do vedení tábora. Takže jim s něčím pomáháme, ale jen málo z toho co vlastně zvládají oni. Takže jim patří můj dík. Jsem moc ráda, že jsem před 3 roky necouvla a na tábor jsem jela. Protože od té doby je mi nějak líp. Děti sice křičí a někdy se nedají zvládnout, ale jejich dětská láska a to že vám napíšou psaníčko jací ste prima kámoši nebo že vám mají rádi a přitulí se k vám nebo vás prostě popadnou bez ošklebků za ruku a z úst jim vyjde "Nevadí? Já se bojím." je to nádherný a hřejivý pocit štěstí.
Takže zase příští rok nashledanou :)♥
Takže i když tábor bohužel zkončil. Začalo zase něco nového.
A víte co je na tom všem nejhezčí? Stačí mi si to psaníčko znovu přečíst a hned se na mě vrhne láskyplná vůně tábora.

Druhá tvář

5. července 2011 v 12:54 | Verunka*
DRUHÁ tvář...co se mi pod tím vybaví?
• Rozhodně přetvářka..a to protože ji nesnáším. Přetvářka je hrozná obzvlášť když se přetvařuje někdo v kom máte důvěru a bývali jste s ní/ním nejlepší kámočka/kámoš nebo aspoň hodně dobří kamarádi. Myslíte že se mi to nestalo? To se pletete. Dokonce hned několikrát.
 
 

Reklama