Příroda

Voda, potok.. říkejte tomu jak chcete

26. srpna 2012 v 21:19 | Σmily
Potřebovala bych někam jít fotit. Nebo někoho, poslední fotky se týkaly spíš přírody, no a nebo koček. A ani teď to nebude nic úžasného. Chtělo by to nějakej nápad. Možná vyfotit nějaký miminka nebo děti, já fakt nevím. Sousedům se včera narodil Lukášek. Já tomu klukovi stejně, ale budu říkat převtělenej Neil Armstrong,protože když Neil zemřel to malý se narodilo. Jo v pohodě asi jsem praštěná, ale prostě vedle mě teď bydlí převtělenej Armstrong a tečka.

3+1 fotky od moře

17. srpna 2012 v 19:33 | Σmily
Ehm, .. je tu "něco jako pokračování". Psala jsem, že jsem byla na dovolené (Slovinsko, Chorvatsko), fotky ze slovinských hor tu už byly, takže zbývají ty z Chorvatska, jenže ve Slovinsku se toho dá fotit spoustu, zatímco na v Pagu (chorvatském ostrově) toho tolik opravdu nebylo.. . Ani vlny jsme tam neměli, žádný velký turistický ruch, žádné zajímavosti, obchody a další věci, prostě nic k focení. Nakonec jsem vyfotila pár fotek toho, co si říkalo MOŘE a to bylo asi tak všechno.

Takže TADÁÁ nakonec budu asi muset uplatnit fotky, co jsem fotila pro tatínka (neměla jsem je v plánu použít) - fotky ostrovů. Jsou to ty první 3 a ta jedna je fotka moře, jestli se tomu dalo tak říkat. Jediná věc proč jsem věřila, že to moře je byla, když jsem se nechtěně napila. :D
 
***

Slovinsko - hory

14. srpna 2012 v 9:56 | Σmily
Pokud jste si všimli, minulé články byly přednastavené. Byla jsem na dovolené, na začátek jsme se stavili ve Slovinsku, kde jsme měli být ubytováni v apartmánu blízko jereza Bled. Bylo to tam hezké, ale já se spíš těšila do chorvatska k moři. Kam jsme jeli po třech dnech také. I v Chorvatsku se mi líbilo, ostrov Pag je sice suchý jak už to v Chorvatsku bývá, zem vyprahlá jako poušť, kromě pasoucích se ovcí (mimochodem nevím co tam žraly, asi kameny) tam prostě nic není. Musíte zajet až k moři kde je obydlená část apartmány a hotely.
Dovolená byla fajn, naštěstí pro mě tam měli Wi-fi takže jsem mohla jako správná závislačka okukovat blogy a chatovat na Facebooku. No to je asi všechno co k dovolené. Tady už jsou slíbené fotky..

Liberec

25. června 2012 v 18:08 | Σmily
Minulý víkend jsme navštívili Liberec, zoologickou a botanickou zahradu, Babylon, obchodní dům a nakonec Ještěd. Postupně sem dám další fotky. Teď pohled z Ještědu dolů a "Dítě z Marsu". :)

Jsem strom

31. května 2012 v 17:00 | Σmily
Jsem mladý, starý, ztrouchnivělý, plný energie, ale stále jsem strom.
Můžu teprve rašit v zemi, nebo můžu naopak v zemi hnít, ale stále jsem strom.
Můžu plodit ovoce, ale nemusím a přesto jsem stále strom.


Déšť

29. května 2012 v 15:38 | Σmily
Takže protože ten blesk se pořád nepovedl vyfotit. Asi si z tím foťákem budu muset pohrát ,nebo nevím. Zase tak jednoduché to asi nebude jsou tady z toho dne alespoň tyhle dvě fotky. :)

Červená obloha- neupaveno!*

18. března 2012 v 16:25 | Σmily
Tak konečně fotky a že jich není zrovna málo..

Sníh

17. ledna 2012 v 16:12 | Σmily
Omlouvám se že sem tu nebyla... Měla sem toho nějak moc Vánoce, učení, kroužky a tak. Ale popravdě..byla sem líná.
Takže odteď je to všechno foceno zrcadlovkou NIKON D3100 :)) Kdyby bylo něco kompaktem k fotce to napíšu...
Tři fotky jsou ze včerejška z večera a ta s tou lampičkou je z vánočních prázdnin :)

Jak to vypadá když se člověk nedostane z šatů...aneb zpověď mojí kámošky! =D

4. prosince 2011 v 11:44 | Emily
Tak abych to hned nehodila na Terku já sem se z těch šatů taky nemohla dostat :D
Včera sme totiž byly v Afi Palace Pardubice nojo..mamka řekla že se tam cestou zpátky stavíme a mě to nevadilo :DD Komu taky jo..?! Věděla sem že před námi tam byla i Terka s rodiči ale nenapadlo by mě že si budu zkoušet ty samý šaty a bude to mít ty samý následky :DD.
Začalo to tím že jsem se dívala po nějakých společenských šatech. Které bych si mohla vzít do tanečních na veněček (jen se tam někdy chodím dívat ještě mám 2 roky čas). Nikde nic všude všechno drahý a předražený kvůli Vánocům. Navíc stejně byly 1 druhy šatů na obchodě protože je to teď všude samá mikina a svetr. No a pak sme se s mamkou rozhodly že to vzdáme. Ona že půjde do ORSAYe a já do NEW YORKERu. Nakonec šla mamka se mnou a když sme tak šli všimli sme si obchodu který obsahoval převážně společenské šaty. Většinou jezdíme do HK a tam v tomhle obchodě nic nemají no a tady toho měli požehnáno a dokonce za přijatelnou cenu.
Šly sme tedy do TALLY WEIJLu hned na začátku mě nadchly jedny bíločerné šaty za 399! :) Byly poslední dvoje 34 a 40 většinou mám 32 až 34 tak sem si je vzala a šla je ozkoušet. No byly tak upnuté že sem se v nich málem udusila a nakonec je nemohla ani sundat. Mlátila sem sebou o kabinku stejně jak mi pak vyprávěla do telefonu Terka :D. Nakonec sem je ze sebe sundala. Tyhle šaty měli ještě v takový meruňkově oranžový. A kupodivu ty my v 34 padly! Byly i trochu delší tak sem si je nakonec koupila ! :)) Myslím že tamto byly 32 a že se přepsaly. Mamka je pak měřila s těma meruňkovýma a ty odpovídaly na 32. :DD Njn zážitek jak se patří.
Takže kdybysme scháněly šaty tak do TALLY WEIJL nebo i v NEW YORKERu měli hezký ;)

TAK A teď komu se to nechce číst a radši by fotky tak tady jich je přesně 6 :)

Jen podotýkám sou to zbytkovky. Foťák mi odcestouval spolu s dědou a babičkou do Rakouska. Už ať sou Vánoce a já mám svůj! ♥
******

Nature♥In♥Autumn

20. října 2011 v 17:34 | AleXx
Nature♥
******
 
 

Reklama