Lidé

A co jsem dělala na 1. Máje?

12. května 2013 v 18:58 | Σmily
Prvního května jsem byla se svojí kamarádkou Týnou, zopakovali jsme to opět po 2letech, kdy k nám na 1.5.2011 přijela. Chtěly jsme hlavně udělat fotku po dvou letech, kterou mám vystavenou na Facebooku, ale sem ji radši dávat nebudu. Věřte ještě byste se lekli, jaké zrůdičky jsme byly. :D
Má naprosto boží oči, co?


Vyfoť mě s tou dírou..

12. května 2013 v 14:12 | Σmily
Sice už mám skoro měsíc skluz, ale tyhle fotky mám ráda. Ten den svítilo krásně sluníčko a i když se Terka prostě skoro na všech fotkách tváří stejně líbí se mi. (Znáte to, ne? Takoví ti lidé co pokaždé nahodí stejný ksicht! To mě ubíjí!) No snad se to odnaučí, ale to jde teď stranou.
V úterý asi půjdu fotit kamaráda a příští týden si mě "objednali" děcka ze základky (páťáci), abych jim udělala fotky na tablo. Ještě jsem se bavila s mým bývalým spolužákem, který jezdí závodně na kole (lesem a tak). Takže jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenosti, protože já jsem sport ještě moc nefotila a nerada bych ho zklamala fotkou, na které bude Vojta šmouhou. :D
Ve škole je teď docela šrumec, v pátek bylo jedno poslední zvonění a příští je druhé, které už je od 4letého gymplu takže místo 30. lidí se jich na nás vrhne rovnou 60. Paráda, proč ne? Kdo by na sobě nechtěl mít tzv. slonní sperma - bílek, voňavku, vodu se smradlavou esencí..
Jinak tohle je fotka s dírou. Viz nadpis článku

Ne, takhle se opravdu nesměje, to byla taková momentka, respektive pokus o 'Americký úsměv'.

Brácha, zbytek z prázdnin

27. února 2013 v 17:11 | Σmily
Koukám se po fotkách, které jsem buď zapomněla projít, nebo mi prostě zbyly a i tak nejsou k zahození. Našla jsem tu dvě fotky, takové momenty co jsem vyfotila když jsem asi po 10-hodinové cestě do Slovinska (a pak Chorvatska) vylezla z auta.
Každopádně tyhle prázdniny byly fajn a těším se na další. Vážně už mě nebaví tohle počasí. Sice se to teď, jak se zdá docela zlepšilo, ale stále to není ono. Buď to chce prostě zimu, ale někde na horách na lyžích a snowboardu. Nebo léto, který mám ze všeho nejradši, protože nosit můžete jen kraťasy a tílka, ráno se líp vstává, je dýl světlo a tak. Taky miluju koupání a moře no a to nejdůležitější, převážnou a drtivou většinu léta máme prázdniny. Po prázdninách v roce 2013 sice vyjdu ze základní školy, ale tím že chodím na 8-letý gympl to pro mě není nijak moc velká zvláštnost, vlastně stále zůstávám, takže pohoda. ^-^


Focení s Terkou

26. února 2013 v 14:08 | Σmily
Minulé úterý, mě kamarádka přemluvila, abych ji šla vyfotit. bohužel sněžilo tak moc, že se to nedalo a tak jsme ztvrdly v aule společně s Klárou, která se do jedné fotky taky připletla. Nakonec jsme fotky udělaly, ale fotit když sněží jako o závod je docela záhul, takže to není žádná sláva. Navíc polovina fotek byla typu - sněží do pusy, místo oka sněhová vločka. No snad příště, teď jsem nemoná, ale koukám, že venku začíná jaro. Tak těch fotek snad bude víc. :)
Omlouvám se že píšu jako blbeček co neví co napsat a plácá pátý přes devátý, ale já na to nemám, v jednom kuse smrkám a kašlu takže bohužel snad příště.

Zapomenutá.

8. října 2012 v 16:59 | Σmily
Tahle fotka je ještě z dovolený. Líbí se mi ten roztomilej nevinnej výraz. Ta sladká nevědomost a povětšinou i nevnímavost okolního světa, je krásná.Někdy si říkám, že bych se ráda vrátila do dětství a přijde mi, že léta strávená ve školce, jakobych snad ani neprožila, protože si pamatuju jenom útržky. Jako bych se snad probudila k životu až kolem těch 9. let..

Tůt, tůt tůt příšerka v šatech na svatbě.

3. června 2012 v 17:37 | Σmily
Call me maybe

+++


Kluci a tenis

30. května 2012 v 19:12 | Σmily
Včera se mi chtělo fotit něco jinýho, než co jsem už fotila, nebo koho jsem už fotila. Takže jsem se rozhodla jít na hřiště. Kde sem měla to štěstí a potkala tam kluky co hráli tenis.
Fotit se sice nechtěli, ale fotky to potom chtěli. :D

Člověk zvaný moje ségra

26. května 2012 v 18:44 | Σmily

Momentka

23. května 2012 v 18:26 | Σmily
V kostele.

27. března 2012 v 16:30 | Σmily
******Focený je to na samospoušť...;)
 
 

Reklama