Deník

Jsem v tom!

15. října 2012 v 21:45 | Σmily
K tomu nadpisu: Opravdu V TOM nejsem, ani mi nebylo patnáct na občanku si musím ještě do 20. března počkat. Jen sem nevěděla co tam napsat..

Takže, zbyla mi tu jedna fotka, že by to byl nějakej zázrak to se říct nedá, ale ta fotka mi připomíná jednu moji spolužačku. Jako by jí z oka vypadla. Až fotku uvidíte pochopíte, jak to myslím.
No o víkendu až do pondělí kdy nám na gymplu dali ředitelský volno jsem byla společně s Leani u Eloushe. Protože byla zima a my jsme strašně líný svoření většinou jsme byly v domě zalezlé u filmů nebo jsme blbly a kecaly. V neděli jsme, ale společně s Jessie (pejsek od Eloushe) šly na procházku. Bylo krásně, ale já nemohla být venku moc dlouho, protože ještě dobírám antibiotika a sluníčko na ně není moc dobré, takže jsme utíkaly udělat pár fotek. Já tedy ne protože jsem si doma zapomněla foťák, ale holky něco nafotily a já si zatím hrála s Jessinkou. Řeknu Vám, sice je ta vesnice úplnej zapadákov, ale člověk se tak nějak odreaguje od okolnío světa. Takže jsem vážně ráda, že jsem tam jela. Koukaly jsme na film s názvem 'Intimní tajemství' - vážně strašná blbost!
Jinak povedlo se mi dát do kupy na taneční Eldu s jedním klukem ze třídy. Oba spolu chtěli tančit, jenže jak Eliška, tak ten kluk se báli toho druhého zeptat. A já jsem tedy začala přemlouvat oba ať se toho druhého zeptají, nakonec semi to povedlo a Eliška i Honza už jsou domluveni na příští rok do tanečních. Ano jsem šikovná dohazovačka.

Někdy jsou hřebíky lepší..

22. srpna 2012 v 21:54 | Σmily
Takže abych to shrnula, včera předevčírem, ale hlavně dneska jsem pracovala hlavně s hřebíkama, kladívkem a pilkou.
U sestřenky na zahradě stavím bunkr. :D


Ehm.. . Vždycky když jsem byla malá měla jsem takový ty sny, že si postavím pořádnej velkej bunkr a budu tam nocovat, když mě rodiče naštvou a bude to můj domeček. Jenže jsem se k tomu nikdy nedokopala. Až teď když se moje desetiletá sestřenka rozhodla ho postavit neodolala jsem a začala jsem pomáhat. Takže od rána do večera úspěšně bušíme kladívky a řezáme dlouhé prkna. Takže domek, tedy vlastně bunkr vypadá k světu, jen možná tak trochu jako chlívek pro prasátka, ale to už je jen detail a taková maličkost. Popravdě, jsem tak strašně utahaná a na rukách mám puchýře od pilky, že se divím, že vůbec můžu psát.

Je to zajímavý, ale takový puchýře bolí daleko míň než když Vám někdo ublíží, proto jsem měla ráda ten dětskej svět nevědomosti. Kdy jediný co Vás bolí je třebasmrt křečka nebo andulky a jinak všechny bolesti jsou typu odřená kolena nebo upadnutí z kola. Strašně moc bych se někdy chtěla vrátit do takovejch 5 let. Ale pak si zase říkám, že jsem, vlastně ráda tam kde jsem, že se to dá zvládnout, všechna bolest kterou vám někdo způsobí není až tak velká, ať už je způsobená úmyslně nebo neúmyslně. Všechno to jde, rány zahojí čas, vztek vyprchá..

To je tak když..

11. července 2012 v 17:19 | Σmily
..chcete napsat všechno, ale nic. Přemýšlela jsem dlouho jestli sem napíšu něco z toho co se stalo, co bylo a nebylo. Jenže se mi nějak nechce. Takže se asi rozloučím, protože jedu na tábor a budu bez počítače. Takže žádnej blog, facebook ani nic dalšího.
Žiješ jen jednou, tak to nepromarni ;)
Začala jsem se tím řídit a je mi tak nějak líp.

18,Žijeme len raz. :)

4. července 2012 v 20:09 | Σmily
♪"Žijeme len raz, práve tu a práve teraz,
slnko svieti rovnako na všetkých z nás,
tak sa nemrač, ale zabudni na stres,
zabudni čo tu bolo včera,
dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax " ♫

Jo a přesně tahle písnička mě vrací zpátky k tomu, že se můj nejlepší kamarád bude stěhovat do Práglu. Přesně on mě zásoboval těmahle písničkama, hlavně od Majka Spirita a tak.

17, Moje špatný vlastnosti

26. dubna 2012 v 9:09 | Σmily
Fajn takže za . .
1) Šíleně mě štvou lidi co nepíšou do chatu smajlíky. Jo možná sem divná hrozná, bláznivá, příšerná, blbá nebo tak něco. Ale jo štvou mě! Prostě mi přijde, že jakmile není smajlík osoba je na vás buď naštvaná, nebo jí otravujete atd. Prostě s tím mám tohle zafixovaný. Je to divný..máte pak pocit že ta osoba nemá zájem aby ste si s ní psali, aby ste s ní komunikovali jako by to byl vážný rozhovor. Takže mmoje špatná vlastnost..všem těmhle lidem za to dřív nebo později vynadám ;)

16,Chce se mi psát. :)

4. března 2012 v 14:47 | Σmily
Tak nejdřív pár otázek :D

Za 1. sem asi blbá ale můžete mi říct proč všichni dělaj na FB tyhle smajlíky jestli sou to vůbec smajlíci.. já to nechápu ')) nebo ')

Za 2. proč mi kluci říkaj že sme MY holky složitý.. ? hahaha

Zase se omlouvám žádný fotky a tohle bylo založený na fotky. Jo jenže před rokem sem na to měla čas. Teď né sem vytížená.. čím? Klukama, kamarádkama, rodinou a vším možným taky školou na kterou kašlu ale neměla bych.
Venku svítí krásně sluníčko a á jsem nemocná a musím být v posteli. Což je opravdu super ale mě to nebaví. Zejtra jedeme někam na hory, ani se mi nechce celelý týden někde lyžovat. A zrovna když už ten sníh tady v nížinách roztál.
Víte dřív sem vesnici ve který žiju nesnášela, chtěla jsem bydlet ve měště kam dojíždím do školy. Abych ráno nemusela spěchat na vlak a mohla jít s kamarádkama ven kdykoli se mi zlíbí. Jenže teď sem ráda. Jsem ráda že bydlím jinde, protože každá nudná cesta ve vlaku může být něčím jiná můžu potkat kohokoli. Bývalý spolužáky z 1. stupně. , kluky kteří magrují a ukazují se, slepice co drbou svoje kamarádky, děti co neposlouchají svoje rodiče, dětska co do školy jezdí s balíčkem cigaret. Prostě všechno možný dokonce i otravný důchodce.
Když jsem byla malá hrozně sem se bála vylézt na okno a zavěsit se za horní okraj a vyvěsit se ven. Byla jsem malá ta výška mi připadala na zabití :D Teď tím oknem běžně skáču ven. :) A tak mi příjde normální že jsem tam zavěšená v obrovským tiku na spaní a rozcuchaná. Vlastně mi ani nevadí že se na mě může vidět soused. Připadám si tak že letím. Nojo sem magor.
Víte ale jsem ráda za vesnici. Každý ráno slyším kohouta. A když prší potom vždycky kuká kukačka. Odpoledne o víkendu slyším jak sousedé štípou dříví nebo o kus dál někdo seká sekačkou trávu. Na poli vidíte zajíce a srnky a všude štekají psy a kočky ty pobíhají a loví myši. A všechno jako by z vás odpadlo...
Jaro je fajn :)

15, Počasí na nic!

28. února 2012 v 16:44 | Σmily
Tohle je to nejpitomnější počasí na světě. Proč už není léto prosíím nesnáším tohe období je zima to je všchno mám ráda brusle ale nic víc nic míň prostě mám ráda léto. Už to vypadalo ak nadějně a najedou místo modrý oblohy s mrakama sníh. No a eď místo sněhu kaluže... NÉÉÉ!

Kdo chcete si klidně tohle přeložte..mě to nevadí ale nechci to psát v češtině tak to napíšu do googlu snad to řeloží do divnýho jazyka... :'( :/
მე არ ვარ გარკვეული შესახებ არაფერი და ვინმეს. ასეც უნდა იყოს ბედნიერივიცი, მე საოცარი საუკეთესო მეგობარი მეგობარი რა წერს მხიარულიშეტყობინებები მობილური ტელეფონი, მაგრამ თქვენ იცით, მე არ ვარ. მე არ მესმის, რატომ ყველაფერი მე შემიძლია არ სარგებლობენ არა? აქ შესახებუცნაური ვფიქრობ. მაგრამ არ მესმის მენატრება ჩემი საუკეთესო მეგობარიიყო. მას, უბრალოდ, არ წაშალოთ. მაგრამ ახლა განსხვავებულიგულშემატკივართა კლუბი. ეს არ არის სამართლიანი, რის გამოც ვიღაცასგაუმართლა და თავს არიდებს ჩემთან. იქნებ ეს ამინდი, მაგრამ მე ვაფასებთავისი სიმართლე, მაგრამ დაღლილი ვარ, რომ შემდეგ იგი მართლაცმახინჯი ჩემთვის არაფერია, ჩემთვის ამის გაკეთება. ყოველთვის რაღაცმხოლოდ საჭიროებისამებრ. მენატრება. : (

Jinak ve škole písemka z bižule fákt super...:/
Ale já sem přece happy no :D měla bych nejsem :D

14,Rozdíl..? Jo a velkej

22. prosince 2011 v 16:51 | Σmily
Tak nějak jsem se hrozně těšila na tenhle den. Těšila se na dárky, spolužáky, Gympliádu, zpívání na schodech a všechno to co k tomu patřilo...
A už je půl pátý do pr*ele! Proč všechno hezký tak rychle uteče. Proč se nikdy nemůže splnit to co si přeu já?! Proč?(..děláno v PICNIKU)

Nejdřív sem jela ve vlaku cestou do města kde sídlí gympl.

12, Nahoru a dolů, sem a zpátky, tam a sem...

4. listopadu 2011 v 17:30 | Emily
Nahoru a dolů, sem a zpátky, tam a sem...nějak tak se pohybuje moje nálada. Jo nějak tak...

Celej tejden to bylo jedno za druhým takový divný.
Nejdřív se se mnou "schizofrenička" nebaví pak až moc. Copak má rozdvojenou osobnost k sakru?! To si jako nevybavuje co mi udělala? Nee vůbec. Ona to vlastně dělá každýmu jen co je pravda. Je vážně že je nemálo lidí mi říkalo že má takhle houpavou povahu. No jo důvěřuj, ALE prověřuj na to sem trochu zapomněla... :D
Noo to je jedno... z čeho mám radost...

11, Říkej si co chceš...

12. října 2011 v 18:35 | AleXx
Kiss my ass!
And shut the fuck you lying vipers!
You make me sick You're such a lesbian, and others doing what you deserve!
Snad to dojde všem. Je to příšera příšerná s lesbickými a uboze mlátícími sklony.
To že je jako obluda za to si může sama žere a tloustne vypadá tak no za to ji nesoudím, ale chová se tak!
Vzpamatuj se ty příšero...! Toť vše co jsem chtěla k tomu "citátu" nahoře :D
Zejtra máme výtvarku...už
 
 

Reklama