Únor 2013

Brácha, zbytek z prázdnin

27. února 2013 v 17:11 | Σmily |  Lidé
Koukám se po fotkách, které jsem buď zapomněla projít, nebo mi prostě zbyly a i tak nejsou k zahození. Našla jsem tu dvě fotky, takové momenty co jsem vyfotila když jsem asi po 10-hodinové cestě do Slovinska (a pak Chorvatska) vylezla z auta.
Každopádně tyhle prázdniny byly fajn a těším se na další. Vážně už mě nebaví tohle počasí. Sice se to teď, jak se zdá docela zlepšilo, ale stále to není ono. Buď to chce prostě zimu, ale někde na horách na lyžích a snowboardu. Nebo léto, který mám ze všeho nejradši, protože nosit můžete jen kraťasy a tílka, ráno se líp vstává, je dýl světlo a tak. Taky miluju koupání a moře no a to nejdůležitější, převážnou a drtivou většinu léta máme prázdniny. Po prázdninách v roce 2013 sice vyjdu ze základní školy, ale tím že chodím na 8-letý gympl to pro mě není nijak moc velká zvláštnost, vlastně stále zůstávám, takže pohoda. ^-^Focení s Terkou

26. února 2013 v 14:08 | Σmily |  Lidé
Minulé úterý, mě kamarádka přemluvila, abych ji šla vyfotit. bohužel sněžilo tak moc, že se to nedalo a tak jsme ztvrdly v aule společně s Klárou, která se do jedné fotky taky připletla. Nakonec jsme fotky udělaly, ale fotit když sněží jako o závod je docela záhul, takže to není žádná sláva. Navíc polovina fotek byla typu - sněží do pusy, místo oka sněhová vločka. No snad příště, teď jsem nemoná, ale koukám, že venku začíná jaro. Tak těch fotek snad bude víc. :)
Omlouvám se že píšu jako blbeček co neví co napsat a plácá pátý přes devátý, ale já na to nemám, v jednom kuse smrkám a kašlu takže bohužel snad příště.