Říjen 2012

Jsem v tom!

15. října 2012 v 21:45 | Σmily |  Deník
K tomu nadpisu: Opravdu V TOM nejsem, ani mi nebylo patnáct na občanku si musím ještě do 20. března počkat. Jen sem nevěděla co tam napsat..

Takže, zbyla mi tu jedna fotka, že by to byl nějakej zázrak to se říct nedá, ale ta fotka mi připomíná jednu moji spolužačku. Jako by jí z oka vypadla. Až fotku uvidíte pochopíte, jak to myslím.
No o víkendu až do pondělí kdy nám na gymplu dali ředitelský volno jsem byla společně s Leani u Eloushe. Protože byla zima a my jsme strašně líný svoření většinou jsme byly v domě zalezlé u filmů nebo jsme blbly a kecaly. V neděli jsme, ale společně s Jessie (pejsek od Eloushe) šly na procházku. Bylo krásně, ale já nemohla být venku moc dlouho, protože ještě dobírám antibiotika a sluníčko na ně není moc dobré, takže jsme utíkaly udělat pár fotek. Já tedy ne protože jsem si doma zapomněla foťák, ale holky něco nafotily a já si zatím hrála s Jessinkou. Řeknu Vám, sice je ta vesnice úplnej zapadákov, ale člověk se tak nějak odreaguje od okolnío světa. Takže jsem vážně ráda, že jsem tam jela. Koukaly jsme na film s názvem 'Intimní tajemství' - vážně strašná blbost!
Jinak povedlo se mi dát do kupy na taneční Eldu s jedním klukem ze třídy. Oba spolu chtěli tančit, jenže jak Eliška, tak ten kluk se báli toho druhého zeptat. A já jsem tedy začala přemlouvat oba ať se toho druhého zeptají, nakonec semi to povedlo a Eliška i Honza už jsou domluveni na příští rok do tanečních. Ano jsem šikovná dohazovačka.


Konec teplých podzimních dnů, zima klepe na dveře..

12. října 2012 v 18:51 | Σmily |  Ostatní...z Fotek
Každé ráno když du na vlak, je čím dál tím větší zima. Pokaždé mám pocit, že mi zmrznou uši a nos. Zima klepe na dveře a je to znát. Ráno už není teplíčko a světlo, ale pěkně šero a kosa. Dneska jsem se myslím dívala na teploměr a bylo -1°C. Brrr!
Ty fotky jsou asi dva týdny staré. Není to žádný zázrak, ale něco mě nutí dát to sem. Takže do toho..


Jinak konečně začala 4. série The Vampire Diaries!

Zapomenutá.

8. října 2012 v 16:59 | Σmily |  Lidé
Tahle fotka je ještě z dovolený. Líbí se mi ten roztomilej nevinnej výraz. Ta sladká nevědomost a povětšinou i nevnímavost okolního světa, je krásná.Někdy si říkám, že bych se ráda vrátila do dětství a přijde mi, že léta strávená ve školce, jakobych snad ani neprožila, protože si pamatuju jenom útržky. Jako bych se snad probudila k životu až kolem těch 9. let..