Září 2012

Škola, úkoly, tanec

16. září 2012 v 12:16 | Σmily |  Experimenty

Takže omlouvám se, protože poslední dobou sem přidám maximálně tak jeden článek za tejden. Jenže i když škola teprve začala, už jsme psali písemky a učitelé zkouší. Jako každým rokem si všichni učitelé myslí, že se učíme jen na ten jejich předmět a strašně se diví když něco nevíme. Naše nejmenovaná paní učitelka nám zase dává úkoly z její hlouposti. Ona nám prostě nemůže nic vysvětlit, to ne. Jediný na co se zmůže je "Najdi si to na internetu!", "Já ti to neřeknu jestli to nevíte najděte si to a do příště ať to víte!", "Ne neřeknu vám co je to, radši vám to dám za domácí úkol!". Někdy mám pocit, že ona sama to neví a proto nám to dá vyhledat, protože kdykoliv, když se jí na něco někdo zeptá tak mu řekne "najdi si to", ale nikdy mu to nevysvětlí a neřekne. Paráda, fakt že jo, co víc si přát, možná by bylo lepší mít na Občanku velkej počítač, ke kterýmu by si každej chodil a hledal věci na Googlu a ona by tam zbytečně nemusela chodit strašit.
Jinak naše učitelka na Vv nám oznámila, že bude fotografická soutěž. Takže bych se tam možná přihlásila, ale téma ještě není, prý je ještě času dost. Taky jsem si u ní společně s kamarádkami a zároveň spolužačkami ( Leani, Eloushek a Markét) domluvila menší výstavu fotek u nás na gymplu. Dopadne to, ale až po té soutěži, aspoň můžu ještě něco nafotit. Kdyby mi chtěl někdo poradit jaké fotky tam vystavit napiště do komentářů v jakém článku ta fotka je. :)Když ti nad střechou proletí balón..

9. září 2012 v 22:02 | Σmily |  Ostatní...z Fotek
Fotky to nejsou sice nic moc, ale už jsem sem dlouho nic nedávala a to, že vám proletí přímo nad střechou horkovzdušný balón, není tak častý. :D Takže tady to je :)


***