Červenec 2012

Po dešti možná vyjde slunce..

27. července 2012 v 21:22 | Σmily |  Makro
Já vím asi je to naprosto nesmyslný nadpis, ale nevěděla jsem co napsat. Byla jsem opět u babičky a nudila se, k tomu jsem se nemohla dívat na televizi ani jít na počítač, protože byla tak trochu bouřka. Jo babička se vážně bojí takže jsem nakonec skončila v koutě na křesle s lampičkou a knížkou. Už jsem ani nedoufala, že vyjde sluníčko, než si pro nás mamka přijede, ale co není může být a opravdu bylo. Asi po půl hodině opravdu vysvitlo sluníčko.

A co jsem udělala já? Chtěla jsem jít hlavně na vzduch takže jsem vypadla společně s foťákem na zahradu a rozhodla se tu spoušť co déšť nadělal (pár kapek deště na listech) vyfotit.

***

To je tak když..

11. července 2012 v 17:19 | Σmily |  Deník
..chcete napsat všechno, ale nic. Přemýšlela jsem dlouho jestli sem napíšu něco z toho co se stalo, co bylo a nebylo. Jenže se mi nějak nechce. Takže se asi rozloučím, protože jedu na tábor a budu bez počítače. Takže žádnej blog, facebook ani nic dalšího.
Žiješ jen jednou, tak to nepromarni ;)
Začala jsem se tím řídit a je mi tak nějak líp.

Včelky

5. července 2012 v 17:19 | Σmily |  Zvířata
Takže , protože včera jsem sem dala úmorný článek o tom jak moc si v některých chvílích připadám nešťastná, dneska pro změnu fotky. :)
Jen tak mimochodem zjistila jsem ,že jsem asi na ty píchavce (včely) alergická. Protože když mě píchnula všela naposledy opuchlo to asi na 4 dny a zabrali na to až proti alergický prášky od doktorky :D A sestřenku když jí píchla do stejný nohy jako mě tak ještě ten den v pohodě skákala do bazénu a jezdila na kole a nic. Tak fáájn. :D

Foceno v pondělí ;)

***

18,Žijeme len raz. :)

4. července 2012 v 20:09 | Σmily |  Deník
♪"Žijeme len raz, práve tu a práve teraz,
slnko svieti rovnako na všetkých z nás,
tak sa nemrač, ale zabudni na stres,
zabudni čo tu bolo včera,
dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax " ♫

Jo a přesně tahle písnička mě vrací zpátky k tomu, že se můj nejlepší kamarád bude stěhovat do Práglu. Přesně on mě zásoboval těmahle písničkama, hlavně od Majka Spirita a tak.


Blesk

3. července 2012 v 19:09 | Σmily |  Experimenty
Hrozně dlouho jsem si přála vyfotit BLESK. Napsala jsem si to do seznamu toho co chci splnit za prázdniny. No a protože jsem včera zariskovala s vodou deksa ráno jsem si přivstala a to docela o dost a vyplatilo se.

Myslela jsem si že blesk jsem nezachytila takže jsem šla zase spát s pocitem, že to nejde. No ale pak když jsem se prospala a promazávala jsem fotky rozpršatého nebe narazila jsem na tu přímo BLESKANTNÍ fotku!

Je tu jednou a pak ještě v černobílé :) Juhůů!
***

Pokus aneb to co se mi doteď ještě nepovedlo.

2. července 2012 v 19:09 | Σmily |  Experimenty
Dneska jsem byla u babičky, protože nemá bazén tak jsem se nudila. No takže jsem si vzala zrcadlovku a zkusila takovej menší pokus, vůbec jsem nepočítala že by se to mohlo povést ale jeden z 6ti pokusů se opravdu vyvedl.

A tady je.. žádná úprava, žádný photoshop pouze jsem to dala vedle sebe a přidala podpis, protože přeci jen ta fotka za něco stojí. Alespoň podle mě.