Březen 2012

27. března 2012 v 16:30 | Σmily |  Lidé
******Focený je to na samospoušť...;)

Červená obloha- neupaveno!*

18. března 2012 v 16:25 | Σmily |  Příroda
Tak konečně fotky a že jich není zrovna málo..

x

16. března 2012 v 23:00 | Σmily
Na nádraží.

Ve vlaku.

Na zastávce.

Řekl si mi "Ty se pořád usmíváš!"

Chtěla jsem ti odpoveděl "Třeba je to jen přetvářka a ve skutečnosti pláču."

Ale nakonec jsem se jen usmála a pokračovala v naší konverzaci, protože by si to stejně nepochopil.

Proč? Nepochopil bys, že kdyby si mi tohle všechno řekl před pár měsíci, možná bych byla schopná udělat první krok.

Ale takhle jsem se mohla jen usmívat a drze ti odpovedět "Nazdar"!

A teď mi odpověz proč ste sakra vy kluci tak zpomalený?! :(

16,Chce se mi psát. :)

4. března 2012 v 14:47 | Σmily |  Deník
Tak nejdřív pár otázek :D

Za 1. sem asi blbá ale můžete mi říct proč všichni dělaj na FB tyhle smajlíky jestli sou to vůbec smajlíci.. já to nechápu ')) nebo ')

Za 2. proč mi kluci říkaj že sme MY holky složitý.. ? hahaha

Zase se omlouvám žádný fotky a tohle bylo založený na fotky. Jo jenže před rokem sem na to měla čas. Teď né sem vytížená.. čím? Klukama, kamarádkama, rodinou a vším možným taky školou na kterou kašlu ale neměla bych.
Venku svítí krásně sluníčko a á jsem nemocná a musím být v posteli. Což je opravdu super ale mě to nebaví. Zejtra jedeme někam na hory, ani se mi nechce celelý týden někde lyžovat. A zrovna když už ten sníh tady v nížinách roztál.
Víte dřív sem vesnici ve který žiju nesnášela, chtěla jsem bydlet ve měště kam dojíždím do školy. Abych ráno nemusela spěchat na vlak a mohla jít s kamarádkama ven kdykoli se mi zlíbí. Jenže teď sem ráda. Jsem ráda že bydlím jinde, protože každá nudná cesta ve vlaku může být něčím jiná můžu potkat kohokoli. Bývalý spolužáky z 1. stupně. , kluky kteří magrují a ukazují se, slepice co drbou svoje kamarádky, děti co neposlouchají svoje rodiče, dětska co do školy jezdí s balíčkem cigaret. Prostě všechno možný dokonce i otravný důchodce.
Když jsem byla malá hrozně sem se bála vylézt na okno a zavěsit se za horní okraj a vyvěsit se ven. Byla jsem malá ta výška mi připadala na zabití :D Teď tím oknem běžně skáču ven. :) A tak mi příjde normální že jsem tam zavěšená v obrovským tiku na spaní a rozcuchaná. Vlastně mi ani nevadí že se na mě může vidět soused. Připadám si tak že letím. Nojo sem magor.
Víte ale jsem ráda za vesnici. Každý ráno slyším kohouta. A když prší potom vždycky kuká kukačka. Odpoledne o víkendu slyším jak sousedé štípou dříví nebo o kus dál někdo seká sekačkou trávu. Na poli vidíte zajíce a srnky a všude štekají psy a kočky ty pobíhají a loví myši. A všechno jako by z vás odpadlo...
Jaro je fajn :)