Prosinec 2011

Všechno je jednou poprvé :D

28. prosince 2011 v 17:42 | Σmily |  Ostatní...z Fotek
Tak první fotka co sem udělala ZRCADLOVKOU♥ Příště jich sem dám víc ale seká se mi to tak příště ;)
***

14,Rozdíl..? Jo a velkej

22. prosince 2011 v 16:51 | Σmily |  Deník
Tak nějak jsem se hrozně těšila na tenhle den. Těšila se na dárky, spolužáky, Gympliádu, zpívání na schodech a všechno to co k tomu patřilo...
A už je půl pátý do pr*ele! Proč všechno hezký tak rychle uteče. Proč se nikdy nemůže splnit to co si přeu já?! Proč?(..děláno v PICNIKU)

Nejdřív sem jela ve vlaku cestou do města kde sídlí gympl.

Simpsnovi slaví 22.let vysílání

17. prosince 2011 v 13:35 | Emily |  Filmy a seriály
Dnes 17.12. je den, kdy se v roce 1989 začali vysílat Simpsonovi ♥
Takže všemi puberťáky, dětmi a dospělími oblíbený seriál SIMPSNOVI už má 22.let ;)

Napadlo mě že k jejich výročí udělám recenzy na seriál...

THE SIMPSONS

Seriál má mnoho dílů a sérií. Díly na sebe navazují a tak seriál má stálé pokračování. Ale zároveň každý den řeší jiný problém, jinou srandu nebo jinou dovednost. Simpsnovi mají i zvláštní čarodějnická speciál. Kdy se v jejich městečku dějí zzvláštní věci a povětšinou jsou obyvatelé sežráni, zabiti a podobně. Minutu na to, ale obživnou a může se stát že knim přiletí ufoni.
Myslím že tenhle film zná asi každý. Někomu se líbí někomu ne.
Mimo čarodějnického speciálu naleznete, také valentýnský a vánoční.


Myslím že film je vhodný pro všechny věkové kategorie. Občas se vyskytnou sprostá slova a nevhoné věci. Ale na dnešní dobu je to jen opravdové minimum. Čas vysílání je na PRIMA COOL od 18.30 - 19.30 což je tak akorát.

Jak to vypadá když se člověk nedostane z šatů...aneb zpověď mojí kámošky! =D

4. prosince 2011 v 11:44 | Emily |  Příroda
Tak abych to hned nehodila na Terku já sem se z těch šatů taky nemohla dostat :D
Včera sme totiž byly v Afi Palace Pardubice nojo..mamka řekla že se tam cestou zpátky stavíme a mě to nevadilo :DD Komu taky jo..?! Věděla sem že před námi tam byla i Terka s rodiči ale nenapadlo by mě že si budu zkoušet ty samý šaty a bude to mít ty samý následky :DD.
Začalo to tím že jsem se dívala po nějakých společenských šatech. Které bych si mohla vzít do tanečních na veněček (jen se tam někdy chodím dívat ještě mám 2 roky čas). Nikde nic všude všechno drahý a předražený kvůli Vánocům. Navíc stejně byly 1 druhy šatů na obchodě protože je to teď všude samá mikina a svetr. No a pak sme se s mamkou rozhodly že to vzdáme. Ona že půjde do ORSAYe a já do NEW YORKERu. Nakonec šla mamka se mnou a když sme tak šli všimli sme si obchodu který obsahoval převážně společenské šaty. Většinou jezdíme do HK a tam v tomhle obchodě nic nemají no a tady toho měli požehnáno a dokonce za přijatelnou cenu.
Šly sme tedy do TALLY WEIJLu hned na začátku mě nadchly jedny bíločerné šaty za 399! :) Byly poslední dvoje 34 a 40 většinou mám 32 až 34 tak sem si je vzala a šla je ozkoušet. No byly tak upnuté že sem se v nich málem udusila a nakonec je nemohla ani sundat. Mlátila sem sebou o kabinku stejně jak mi pak vyprávěla do telefonu Terka :D. Nakonec sem je ze sebe sundala. Tyhle šaty měli ještě v takový meruňkově oranžový. A kupodivu ty my v 34 padly! Byly i trochu delší tak sem si je nakonec koupila ! :)) Myslím že tamto byly 32 a že se přepsaly. Mamka je pak měřila s těma meruňkovýma a ty odpovídaly na 32. :DD Njn zážitek jak se patří.
Takže kdybysme scháněly šaty tak do TALLY WEIJL nebo i v NEW YORKERu měli hezký ;)

TAK A teď komu se to nechce číst a radši by fotky tak tady jich je přesně 6 :)

Jen podotýkám sou to zbytkovky. Foťák mi odcestouval spolu s dědou a babičkou do Rakouska. Už ať sou Vánoce a já mám svůj! ♥
******