Říjen 2011

Kitten or mouse?

23. října 2011 v 10:51 | Emily |  Zvířata
I know what I want, but can I get IT??V pátek byl na GFMP (gymplu) den otevřených dveří. Měla jsem tam službu s Marťou, Klárou, Jančou a dalšími hlavně prváky. Pořádně jsem si to tam užili, zpívali karaoke a povídali si s učitelem zeměpisu alias Prdelkou jak ho některé holky nazývají :DD. Ke konci jsme si zazpívaly z klukama z 5.a8 a hokama ze 4.a8 (já chodím do 3.a8) a schovávaly se v šatnách.
Klidně bych si to zopakovala. Za to bych vymazala naši další službu tentokrát ve složení já Marťa a Markét. Naprosto divný nikdo neveděl co má poádně dělat... .
A tady už je fotka kotěte Terezky, které jsm pojmenovala po mojí EX-spolusedící Terce***

Nature♥In♥Autumn

20. října 2011 v 17:34 | AleXx |  Příroda
Nature♥
******

Jsem taková koza noo...já vím! =D

18. října 2011 v 20:14 | AleXx |  Lidé
Takže k nadpisu vyfotila jsem kozy..myslím jako zvířata žádné sprosťárny! No a protože jsem si fotila fotku na FB( jo už jsem tam znovu a zas po 2 měsících :D) tak ji sem dám taky ať víte s jakou KOZOU (jak říká moje babička) máte tu čest! :D
Ale přednost mají ty opravdové...
Méééééééééééé

No a teď ta NEJVĚTŠÍ koza :D↓


Koníčci♥

16. října 2011 v 11:14 | AleXx |  Zvířata

You ruined my relationships and now for a change I will destroy your relationships.
=P
Joo chtěla jsem jen říct, že návštěvnost stoupá. Není to sice nic velkýho, ale na to že mám obyčejný blog s fotkami. Nepatřím(zatím) do autorského klubu a tak..je to dobrá návštěvnost každým dnem je to o 3 človíčky větší.. No z 25 je najednou 50. :D Takže dík a doufám že vám to vydrží :))
Budu se snažit. A teď už fotky!

11, Říkej si co chceš...

12. října 2011 v 18:35 | AleXx |  Deník
Kiss my ass!
And shut the fuck you lying vipers!
You make me sick You're such a lesbian, and others doing what you deserve!
Snad to dojde všem. Je to příšera příšerná s lesbickými a uboze mlátícími sklony.
To že je jako obluda za to si může sama žere a tloustne vypadá tak no za to ji nesoudím, ale chová se tak!
Vzpamatuj se ty příšero...! Toť vše co jsem chtěla k tomu "citátu" nahoře :D
Zejtra máme výtvarku...už

Kočka

8. října 2011 v 20:13 | AleXx |  Zvířata
Slovo Kočka je krásné i falešné.
Kočky obdivuju protože mají svůj život. Toulají se dlouho po nocích a ráno vás vítají před vchodem do domu. Když se na vás naprdnou nevidíte je týdny. Potom se jim začne stýskat a zase se přijdou přitulit. Když brečíte a potřebujete němou tvář jsou u vás schouleny do klubíčka a vrní. Kapete jim slané slzy na ťapky a jim to nevadí.
Nejkrásnější je to vrnění. V poklidu si vrní a potom

Bublinky...

2. října 2011 v 19:22 | AleXx |  Makro
Takže...je to už asi týden co jsem to fotila.Dám to sem protože už to prošlo zmenšovací úpravou a já mám na "skladě" hromadu fotek, který ještě nemám ani pořádně probraný co jo a co nedát na blog. Byla jsem v pátek s Terkou a její ségrou v tanečních. Samozřejmě se poddívat ješte si 2 roky počkám.. :D Ale celkem by mě bavilo tancovat i závodně. Jako malá jsem tam chtěla ale neměla sem partnera což ani teď nemám. Takže seuvidí po tanečních. Potom jsem u ní spala a ráno jsem její ségře Lucce ukazovala jak se "zachází" s BLOGEM. Potom jsme se jeli podívat na foťáky do jednoho města. Nakonec to vypadá na zrcadlovku NIKON D3100 ale ještě nevím jaký objektiv. Nebo jestli jen ten základní?! No a potom jsem šla se svými sestřenkami na menší výlet kousek do přírody. Mám nafocených pár hub a tak. Strávili sme tam celkem 4.5 hodiny a přišli skoro až potmě. A dneska jsem uklízela a hlídlala koťata a po obědě jsem jeli snašima a ségrou a bráchou na výlet někam asi 30minut autem. Potom lesem k nějaký lávce. No lidí tam bylo dost. A ještě sem se chvíli učila. Snad zejtra nebudeme nic psát. Spíš se bojím NJ v úterý protože nevím kdy se to budu učit od zítřka začínájí v DDM kroužky...
***