10, Prudí mě to, nudí mě to!

28. září 2011 v 11:42 | AleXx |  Deník
Person is not a god to prove everything!

Svým spůsobem jsem se dneska těšila domů. Měla jsem před sebou ješte pár hodin ve škole a zejména laborky z chemie...
Nejen že mě zase bolela ruka od psaní. Málem jem si ji podpálila kahanem. Málem jsem polila stůl benzínem a nakonec mi nešlo zvážit 0,5 naftalenu :D Prostě den jak vyšitej.
Naštěstí se zejtra nejde do školy.
Terka je nemocná takže jsem ji psala smsky když jsem se nudila...
Za chvíly si její mamka přijede pro sešity.


Hrozně mě štve jedna osoba. Směje se jako koza dokonce i věcem, který nejsou vůbec vtipný. Učitel z Bio ji nadružuje a to pořádně. Ostatní pro ní mají taky někdy slabost a tak jí dají o stupeň lepší známku. Myslí si kdovico není, někteří pitomci se kolem ní sbíhají jako sršně na šťávu. Ona místo toho aby vstala sedí a chechtá se a culí. Dělá ze sebe princezničku, pořád dokola všechny otravuje s tím že ona je nejlepší v tomhle a miluje tuhle hvězdu a tenhle film. Ale že by se zeptala i ostatních co ty mají na srdci to ne...už je to pěkně trapný.
Byla to moje kamarádka na to se nezapomíná. Jenže se změnila...vlastně ani nevím jestli nebyla taková už od začátku.
Vím že každý kdo mě zná a přečte si to bude vedět kdo to je. O kom mluvím popsala jsem ji tak jak ji vidí i ostatní jen někteří se to bojí přiznat. Jde o to že pokud si to přečtou a poznají ji mám pravdu. Pokud si to přečtou a neuhodnou možná se v ní mýlím. Ale jestli mi někdo bude říkat že v tomhle o ní nemám pravdu tak jakto že poznal že se jedná právě o ni? Ha!? Je mi jedno co na to řeknete...taky nejsem dokonalá, ale to nikdo. Jenže ona se chová jako kdyby byla něco víc než ostaní a je snad? Všichni jsme jenom lidé...
Dneska ráno jsem jela vlakem s Kájou mojí sestřenkou. Je fajn povídat si s ní. I když všemu třeba nerozumí. Třeba věcem, které jsem sama pochopila až když se mi to stalo.
Sice je jen o 2 roky mladší, ale stejně je fajn si s ní povídat. Nemám strach že to někomu řekne a i kdyby co se může stát?
Včera jsem šla k mojí babičce na oběd, bydlí ve měste ve kterém bydlí i kluk o pár měsíců mladší.
Chodí o třídu níž. Je hrozně zvláštní si sním povídat. S ostatnímy bych půlku cesty mlčela. S ním si povídám o všem možném jako kdybych s ním kamarádila celou věčnost. Nepřipadám si blbě když k sobě stojí me blízko že se skoro dotýkáme. Nepřijde mi to blbý. Nemlčí prostě kecá jako já. Je dost možné že jsem s nim chodila do školky. Protože bydlí nedaleko od mé babičky a já tam dřív taky bydlela. Co prvně přišel na gympl byla jsem si jistá že ho od někud znám. :)
Je fajn si sním povídat. Dělá si ze mě legraci a já z něho. To je na něm to jiné že i když Se s ním bavím jen asi měsíc. Nebylo mi blbý jen tak začít mluvit. Prostě přišel a začal se bavit jako kdybysme byli kamrádi už od mala. :))Neznáte nějakej dobrej film?
Nejradši bych se zachumlala pod peřinu....:D
Ale radši půjdu ven
*Keep Smile*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Klér - Your Aff Klér - Your Aff | Web | 28. září 2011 v 14:03 | Reagovat

Tak mě ruka od psaní bolí skoro pořád, protože naší učitelé s námi nedělají nic jiného než to, že píšeme,píšeme,píšeme a pak se to musíme doma naučit.
-
Jak si psala o té osobě. Sice nevím kdo to je, ale znám taky jednu stejnou. Nechodí semnou do třídy, chodí do A, ale vždycky jak k nám příjde o přestávce do třídy, má ty velké výstřihy a schválně se sklání před klukama aby ji šly vidět kozy, tak za to by jsem jí vraždila. A to je jí teprve 12?! Myslím si že to není normální. Nebo já to vím no.
-
Máš štěstí že máš sestřenku. Já mám bohužel 4, ale nevlastní, které jsem viděla párkrát v životě, jelikož jsou z Brna. Sice to tam nemám tak daleko, ale nějak jsou všichni líní se navštěvovat.
-
A s tím klukem. Stalo se mi něco podobného :)
-
A co jinak, jak je?! S filmem by jsem poradila, ale já si do postele radši zalezu s knížkou, takže bohužel neporadím no.
-
Ty vole, že já se vždycky v těch komentářích rozepíšů, a ve článcích mi to nejde. Divné no :D Stejně si to asi neudeš číst do konce.

2 AleXx AleXx | E-mail | Web | 28. září 2011 v 14:10 | Reagovat

[1]: Tak dlouhý komentář mi sem snad ještě ani nikdo nedal! Moc děkuju za tvůj názor! Rozhodně že jsem si to přečetla...
Je mi díky tomu trochu líp, že nejsem sama koho štve takováhle povahová osobnost.. a žetaky nejsem jediná kdo čte poctivě celé články :) Vážně moc děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama