Druhá tvář

5. července 2011 v 12:54 | Verunka* |  Téma Týdne
DRUHÁ tvář...co se mi pod tím vybaví?
• Rozhodně přetvářka..a to protože ji nesnáším. Přetvářka je hrozná obzvlášť když se přetvařuje někdo v kom máte důvěru a bývali jste s ní/ním nejlepší kámočka/kámoš nebo aspoň hodně dobří kamarádi. Myslíte že se mi to nestalo? To se pletete. Dokonce hned několikrát.


A to u mých dvou spolužaček, ta jedna je taková asi už od narození. Možná za to nemže, ale možná že by se to dalo změnit. Na první pohled je to sympatická na svůj věk trochu nevyvinutá a menší postavy, ale na ten druhý už je to dívka s mnoha zápornými vlastnostmi. Nechci ji nijak urážet a podobně. Takže nebudu uvádět její jméno. Ale ta holka mi v minulosti docela ublížila. Nejprve mě chtěla zprotivit mým dobrým kamarádkám. Na podruhé taky, ale včas jsem ji poslala do háje. A na potřetí mi vzala kamarádku úplně. Tvářila se jaká je se mnou potom s ní dovijaká kamarádka.Když jsem ji to odpustila. Zjistila sem že nejenom odkopla mě, ale i J. A zase začala být ta dotěrná a všude se cpala nakonec to vypadá že se ani trochu nezměnila. No s J sme na sebe byly dlouho naštvaný. Byla to samá přetvářka. Do očí sme si to, ale neřekly vlastně ani nevím co je pravdy na tom co ke mě před ostatní došlo a jestli to co jsem zase říkala já došlo k ní a nebo si to někdo dokořenil. A přesto že už možná nebudeme velký kámošky tak ji stejně budu mít někde tam hluboko uvnitř sebe. A až budu stará babička tak na ní budu vzpomínat :D.

•Druhá tvář nemusí být jenom záporná přetvářka. Může to být i ta lepší stránka za kterou se člověk stydí. I když většinou nemá proč. Vlastně k čemu je lež a přetvářka. Nejhorší je že pravda vyjde stejně na jevo. A když nelžete a jste ke všem upřímní stejně vás někdo pošpiní. A proč? Protože se mu to jednoduše hodí.. Nemá ohledy na ostatní. Prostě je to sobec, který lže a přetvařuje se a když se mu to prostě hodí dokáže svalit vinu na ostatní. :(


Ale konec smutnění ! Hlavně že jsou prázdniny těma se to prostě pročistí a všechno zase bude jak má bejt :)))!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačík Kačík | 3. září 2011 v 13:03 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama