2, Přítelství jako samozřejmost? Už nikdy to tak brát nebudu..

14. července 2011 v 19:27 | VΣrulle* |  Deník
Co je pro mě horší bolest než spadnout pod auto? Ztratit a být nenáviděn kamarádem.
Možná si teď říkáte co ta o tom může vědět je jí 13 a pod auto těžko spadla když teď skáče do bazénu. Ale nemáte pravdu v dubnu jsem ppod auto opravdu spadla. Ve velký rychlosti na kole jsem neubrzdila špatně kloněnou zatáčku a spadla autu přímo pod kola. Není to tak hrozné jak to vypadá z pohledu ostatních zvášť ne když to nečekkáte. Je fakt že jsem na tu nohu nemohla 2týdny šlápnout a skoro měsíc jsem chodila o berlích. No a co? No ha mě sem takm ještě zabolí, ale je to vpohodě. Tyhle rány jsou jen dočasné. Bolí to, ale když máte kolem sebe rodinu a přátele...nevnímáte to tak. Tu nohu jsem neměla zlomenou pouze naraženou, větší bolet jsem do té doby nezažila, právě proto jsem neveřila že může být ještě větší..


Bylo 24.6. Pátek. Já jsem se pohádala se svoji spolusedící a kamarádkou. Zasloužila jsem si to i když ne tak doslova..jo bylo odemě hnusný říct jiný holce, co mojí kamarádce řekla má sestra...Jenže já prostě někdy řeknu to co nemám Abyste mi rozuměli nepřišla jsem a do očí ji řekla "No víš její ségra jí prej říkala, že na to divadlo chce jenom mě a ještě jednu kámošku...víš já to vím protože jsem se jí ptala proč její ségra nepozvala i tebe" To ne takhle hnusná jsem opravdu nebyla..Ale bylo to na obědě seděly jsem všechny tři až na moji spolusedící(bývalou..šk. rok 2010/2011) u stolu a už pořádně nevím o čem jsme se bavily. V tom jsem nahodila něco, že mi mamka nechce dovolit, abych na to divadlo její mladší ségry jela, ale že nevím jak to mám mojí spolusedící říct protože jsem její ségře řekla že JO. No a taky jsem se mé spolusedící ptala jestli nepojede i tak další holka..ale ona řekla že ne protože její ségra tam chtěla mě a ještě další mojí kamarádku. Nechtěla jsemjí to nijak říkat, ale když jsem potom slyšela že říká no mě taky pořád přemlouvá abych tam jela. Tak jsem řekla že to asi ne když mi předtím (To bylo asi týdne zpátky) řekla o tamtom. Nojo jednže to víte ta holka to okamžitě mojí spolusedící vykvákala a OKOŘENILA takže to nakonec vypadalo jako že jí nesnáším a nechci ji tam. Proto se se mnou nebavila, ale potom jsme to ani jedna znás nevydržely a "usmířily se" jenže to nebylo opravdové usmíření no a tak když na to nakonec jela moje kamarádka s tou spolužačkou...Samozřejmě se to zase obrátilo proti mě.
Celý výkend jsem ležela v depce...věděla jsem že i když mi moje kámoška říkala že ona proti mě nic nemá že neví co mojí spolusedící přelítlo přes nos věděla jsem že ani ona není upřímná. Prostě to ščlověk pozná když už je znáte dýl.. S mojí splusedící jsem se v neděli celkem bavila-psala na FBchatu. Jenže večer byla zase naštvaná a na FB mě hrozně urazila. Okamžitě jsem ji na chat napsala co to do ní vjelo...co proti mě sakra zase má a že se musíme usmířit, protože mi na ní záleží a nechci ji ztratit. Po pár odpovědích celkem vychladla jaksi se "omluvila" tím že když začne nemůže přestat a dohodly jsme se že si výlet nepokazíme a usmíříme se a všechno si to ráno vyříkáme! Na chvíli jsem věřila. Ale byla jsem moc naštvaná a zklamaná a ponížená na to abych ohla jít spát s tím že zejtra jedeme na ten "SUPROVEJ VÝLET" na ten na kterej sme se těšily už 3měsíce dopředu..
Usnula jsem s brekem a vzpomínkami na to pěkný co jsme spolu zažily. Nechtěla jsem na ten výlet nevěděla jsem co si mám myslet. Přes noc jsem mojí spolusedíci asi trochu uvěřila, ale zato jsem začala ještě víc pochybovat o mé kamarádce.
Ráno jsem s mamkou dorazila na nádraží kde už skoro všichni byly...to jsem ale ještě nevěděla co mě čeká. Pozdravila jsem se se všemy. Potom přijela moje splusedící a hned sme se objaly a slíbily si že těch hádek necháme..a nějak se opravdu usmíříme. Byla jsem nadšená, že život má zase nějakou cenu. I když jsem věděla že je na mě spolusedící trochu naštvaná a to i z jiných důvodů...ZA KTERÉ SE TI Terko ještě jednou moc omlouvám :(!♥
Celou cetu až do našeho krajského města jsem seděla vedle ní, poslouchala s NÍ písničky a užívala si usmíření. Holky seděli o vagón dál. Protože bylo všude plno. Když jsem potom přestoupily sedly sme si k holkám. Ale už to nebylo takové. Postupně jsem zišťovala co je skutečnost. Že jsem v jednom okamžiku Nejlepší kamarádka a vedruhém jsem v klubu Vyvrhelků. Tak to pojmenovala moje dřívější jedna z nej kamarádek. Která tvrdyla že sme teď dvě. Na chatkách jsme byly divne rozházený a tak jsem nakonec zůstala s mojí jinou spolažačkou než jsem tady mluvila. Nějak jsem se s tím smířila. Oddělila se z tzv. Fanclubu a poznala proč ho ostatní tak nazývají. Najednou sem byla volná,jako ptáček :) Užívala jsem si to, ale na druhou stranu nebylo to na co jsem byla zvyklá kruh nejbližších kamarádů. V noci jsme se procházeli po kempu. Potom se k nám přidala moje splusedící kterou v tu dobu moje kámoška taky odkopla. Připadala si asi jako já 3.kolo od vozu. No a tak výlet byl fajn. Jenže potom večer mi moje kámoška napsala na chat prej "co jako tvojí spolusedící tolik žere??" A tak to ze mě šlo ven hlavně moje důvody co žere Mě. Jsem taky lidská bytost. Další den jí moje spolusedící nesnášela začala jí říkat dokonce křestním jménem :D Což mě překcapilo. Já jsem byla s mojí kámoškou zase usířená, ale už to je jen kámoška žádnej celej fanclub! Moje spolusedící se s ní taky usmířila a zase je všechno jak má být. Jen já si zase připadám jak odkopnutá. A proč protože jsou prázdniny..a když mají čas ony nemám jáa naopak :/!
A přesně v dobu kdy se cítíte mizerně mě to hrozně rýpe u srdce ..možná bych pod to auto spadla znu a radši než se pohádat s kamarádkou a spolusedící. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MisS°C MisS°C | Web | 14. července 2011 v 19:44 | Reagovat

jej:/ at ti to dopadne dobre..
ano ano musej:/ ale než to uběhne..

2 VΣrulle* VΣrulle* | E-mail | Web | 15. července 2011 v 17:05 | Reagovat

Dík..no sand jo :)
Dočkáš se ! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama